AMK-ledere

Fra KoKoms Wiki
Hopp til: navigasjon, søk
RHF AMK Daglig leder E-post Telefon
Helse Nord RHF AMK Bodø Mattis Andreassen mattis.andreassen@nordlandssykehuset.no 75 53 49 80
Helse Nord RHF AMK Finnmark Agneta Jensen agneta.jensen@finnmarkssykehuset.no 78 97 32 04
Helse Nord RHF AMK Helgeland Lisbeth Ann Johansen lisbeth.ann.johansen@helgelandssykehuset.no 75 06 52 62
Helse Nord RHF AMK Tromsø Ellen Margrete Dahlberg ellen.m.dahlberg@unn.no 77 62 62 39 / 99 26 02 09
Helse Nord RHF Nødmeldetjenesten på Svalbard John Aksel Bilicz john.aksel.bilicz@unn.no 79 02 42 00 / 90 02 08 32
Helse Midt Norge RHF AMK Møre og Romsdal Åshild Vartdal Skjong ashild.vartdal.skjong@helse-mr.no 70 10 60 54
Helse Midt Norge RHF AMK Nord-Trøndelag Bodil Margrethe Holm bodilmargrethe.holm@hnt.no 74 21 53 99 / 48 10 24 62
Helse Midt Norge RHF AMK Sør-Trøndelag Kirsten Mo Haga kirsten.mo.haga@stolav.no 72 82 79 13
Helse Vest RHF AMK Bergen Anne Karoline Tyssøy Pedersen akap@helse-bergen.no 55 97 25 23
Helse Vest RHF AMK Førde Helene Høiset Sæterdal helene.hoiset.seterdal@helse-forde.no 57 83 17 33 / 41 53 03 36
Helse Vest RHF AMK Haugesund Irene Vold irene.vold@helse-fonna.no 52 73 26 28
Helse Vest RHF AMK Stavanger Brit Vigdis Nordbø nobr@sus.no 51 51 90 66 / 91 60 01 30
Helse Sør-Øst RHF AMK Innlandet Arne Stokke arne.stokke@sykehuset-innlandet.no 99 32 13 40
Helse Sør-Øst RHF AMK Oslo Terje Kluften uxtekl@ous-hf.no 92 83 00 28
Helse Sør-Øst RHF AMK Sørlandet Ole Kristian Skomedal ole.kristian.skomedal@sshf.no 37 00 61 00 / 98 82 69 64
Helse Sør-Øst RHF AMK Vestfold-Telemark Grete Bø grete.bo@siv.no 33 34 35 16 / 41 68 82 60
Helse Sør-Øst RHF AMK Vestre Viken Lise Mette Lindland lise-mette.lindland@vestreviken.no 32 80 39 45

Sist oppdatert: 2016-09-19. - Regionale AMKer (R-AMK) er merket med rødt.